Demineralizacja wody Gdynia Stacje uzdatniania wody - O firmie - Filtry Pomorze

Przejdź do treści

Menu główne:

Od 1997 roku zajmujemy się uzdatnianiem wody z sukcesami na rynku lokalnym i ogólnokrajowym. Nasi stali Klienci cenią w szczególności nasze doświadczenie. Prowadzimy firmę w Lęborku w województwie pomorskim, ale działamy na terenie całego kraju.

Obecnie służymy informacjami w temacie profesjonalnych technologi uzdatniania wody. Zależy nam na tym, aby korzystali Państwo z czystej i zdrowej wody w firmie i w domu.

Dlaczego warto zadbać o wodę ?

Problem potrzeby uzdatniania wody jest dosyć powszechny. Zwykle dostrzegamy go dopiero w momencie, gdy transakcja kupna działki lub domu została już zrealizowana lub gdy postawiliśmy właśnie dom i chcemy się wprowadzić. Okazuje się, że w naszym domu marzeń nie możemy wyprać żadnej białej rzeczy tak, aby nie zostawały na niej paskudne plamy.


Pralka i zmywarka po jakimś czasie okazują się być na tyle zanieczyszczone, że boimy się, jak długo jeszcze popracują. Nowe armatury i sanitariaty, na które wydaliśmy dużo pieniędzy, stają się coraz brudniejsze. Wydajemy krocie na drogie środki myjące, zajmuje nam to mnóstwo czasu... Nasuwa się więc pytanie, co z tym dalej robić?


Nasze specjalizacje:
• Odżelazianie i odmanganianie
• Zmiękczanie
• Filtracja mechaniczna i sedymentacyjna
• Kolumny węglowe
• Systemy odwróconej osmozy


Lekarstwem na te problemy jest nic innego, jak uzdatnianie wody - jednak nie zawsze proste i tanie. Nasz wymarzony wodociąg nie zostanie doprowadzony za parę lat, a woda w studni ma tyle zanieczyszczeń, że nie wystarczy zwykły filtr? W takim razie pozostaje wybudować całą stację uzdatniania wody, ale przecież wcześniej nie pomyśleliśmy o miejscu na nią! Jak z tym sobie poradzić?

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego