Czy jesteś pewien, że woda, którą pijesz jest czysta i zdrowa?

Czy w ogóle nadaje się ona do picia?

Człowiek uczynił z wody śmietnisko. Jakim prawem?

Nasza niepohamowana ekspansja sprawia, że ilość zanieczyszczeń zawartych w wodzie podwaja się co 10 lat.

Pompy głębinowe Gdańsk

Pompy głębinowe przeznaczone są do czerpania czystej, zimnej wody z wierconych ujęć głębinowych, kręgowych oraz zbiorników wolnostojących. Stosowane są w studniach, gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8 metrów (powyżej tej granicy można stosować pompy powierzchniowe ). Przy studniach kręgowych i zbiornikach powinna być zastosowana specjalna rura osłonowa – prawidłowo dobrana pompa musi być odpowiednio dopasowana do jej średnicy!

W naszej ofercie znajdą Państwo pompy, które różnią się pod względem zastosowania i wielkości. Poczynając od niewielkich pomp na potrzeby domków jednorodzinnych poprzez pompy dla rolnictwa, aż po duże agregaty do zastosowań przemysłowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a także do odwiedzin wszystkie zainteresowane osoby z Trójmiasta i okolic (Gdynia, Gdańsk, Sopot, Władysławowo, Rumia i okolice).


Punkt Handlowy

Share This

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Więcej informacji

Nasze strony używają plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zamknij